Pristatymo sąlygos

PRISTATYMO DATA IR LAIKAS

Pristatymai vykdomi kasdien nuo 10:00 iki 21:00 valandos. (Gali būti išimčių) 

Tai pačiai dienai užsakymai priimami iki 18.00 val. 

Kitu atveju prieš užsakydami gėles skambinkite: +370(612)35966

Gėles pristatysime per 3-4 valandas nuo užsakymo apmokėjimo. 

Gėles ir dovanas geriau užsakyti iš anksto (prieš 2-3 dienas). Egzotines ir nesezonines gėles siūlome užsisakyti ne vėliau kaip prieš savaitę. 

Datą ir laiką renkasi klientas, pildydamas užsakymą galėsite pasirinkti iš 3 variantų: 10:00-14:00, 14:00-17:00, 17:00-21:00.

Pristatymo laiko negalime garantuoti Šv. Kalėdų, Kūčių, Naujųjų metų, Šv. Valentino, Kovo 8, Mamos ir Tėvo dienomis.

PRISTATYMO VIETOS IR KAINOS

Vilnius – nemokamai
Vilniaus rajonas – 16.00€
* Pristatymo kaina į rajonus nurodyta iki 15km aplink miestą. Daugiau >15km – 0,8 ct / km
 

GĖLIŲ PRISTATYMAS TIKSLIU LAIKU

Laikas skaičiuojamas 1 valandos tikslumu (8:00-9:00 , 10:00-11:00 ir t.t). 6 € (papildomas mokestis).

Tikslaus laiko negalime garantuoti Šv.Kalėdų, Kūčių, Naujųjų metų, Šv. Valentino, Kovo 8, Mamos ir Tėvo dienomis.

GĖLIŲ PRISTATYMAS BE GAVĖJO ADRESO – TAI ĮMANOMA !!!

Jūs nežinote gavėjo adreso? Nesijaudinkite! Atsiųskite mums Jo telefono numerį, vardą ir mes asmeniškai susitarsime dėl laiko ir vietos. Visa tai galite padaryti pildant užsakymą ir įrašant gavėjo telefono numerį skiltyje „Gavėjo duomenys„.

ANONIMINIS GĖLIŲ PRISTATYMAS

Anoniminis gėlių pristatymas nemokamai – paslauga tikrų siurprizų mėgėjams. Internetu užsakę šią paslaugą, galite būti ramūs – neišduosime ką pristatysime ir nuo ko, jeigu tik patys nenorėsite pasirašyti atvirutėje. Šią paslaugą galite užsisakyti pažymėję varnelę užsakymo formos pildymo metu
Paslauga nemokama.

GĖLĖS Į NAMUS, DARBĄ, LIGONINĘ AR VIEŠBUTĮ….

Mes pristatome gėlės ne tik namų, bet taip pat ir darbo adresu. Viešbutyje (ligoninėje) gėles pristatome į kliento nurodytą kambario (palatos) numerį. Jei jūs užmiršote kambario (palatos) numerį, bet žinote įstaigos pavadinimą, to visiškai pakanka, kad įteiktume gėles tiesiai gavėjui į rankas.

NUOTRAUKA ĮTEIKIMO METU

Gėlių fėja komanda, nufotografuos įteikimo momentą. Tai mūsų dovana Jums, nes leidžiate mums dovanoti šypsenas, kuriomis norime dalintis. Paslauga gali būti neįmanoma tik tuo atveju, jei pats gavėjas nesutiks fotografuotis. Nuotrauką persiųsime į Jūsų nurodytą elektroninį paštą.
Paslauga nemokama.

ATASKAITA APIE UŽSAKYMĄ

Patvirtinimas apie įvykdytą užsakymą bus išsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą.
Paslauga nemokama
.

 

DĖMESIO!

Pristatymo vietoje kurjeris laukia 15 minučių. Jei gavėjo nėra, kurjeris turi teisę palikti puokštę bet kuriam asmeniui patalpoje, kurioje turėtų būti gavėjas. Jei nurodytu adresu nėra nei vieno asmens, kuriam galima palikti puokštę, tada kurjeris atveža ją atgal į biurą. Nepavykus pristatyti užsakymo, gėles  pristatysime kitu kliento nurodytu adresu arba laiku (už papildomą 12 € mokestį). Jei tai nebus įmanoma, pinigai už prekes ir paslaugas grąžinami nebus.

Mes neatsakome už pavėluotą pristatymą arba nepristatymą, jei nurodytas neteisingas gavėjo telefono numeris ar pateiktas adresas buvo nepilnas ir neturėjome galimybės susisiekti su užsakovu. Nusiskundimai dėl kokybės iš gavėjo priimami tik prekės įteikimo metu. Jei gavėjas nenori priimti gėlių, pinigai užsakovui negrąžinami, bet dar tą pačią dieną už papildomą mokestį Vilniuje ir Vilniaus rajone mes pristatysime gėles ten kur Jums patogu. Jei klientas atsisako suteikti naują informaciją apie tai, kur pristatyti prekes, mes pasiliekame teisę spręsti ką toliau su jomis daryti, pinigai už paslaugas ir prekes negrąžinami.

Atsiprašome už nepatogumus. Ačiū.

KEITIMAS

Kartais mums tenka atlikti gėlių keitimą, nekeičiant puokštės išvaizdos ir kainos. Ne visos gėlės yra prieinamos šiuo momentu. Vyrauja sezoninės gėlės.

Visi gėlių keitimai puokštėse daromi suderinus su klientu. Jei  mums nepavyksta susisiekti su užsakovu dėl gėlių keitimo, tam kad įvykdyti užsakymą laiku, pasiliekame teisę atlikti keitimą savo nuožiūra, nesezoninės gėlės gali būti keičiamos sezoninėmis bei gali skirtis gėlių atspalviai nuo matytų nuotraukoje. Nei kaina nei puokštės dydis nuo to nepasikeis.

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums info@gardenbrothers.lt